Honorář za casting (500 – 10.000 Kč) je vyplacen okamžitě v hotovosti. Vyplňte registrační formulář, připojte tři fotografie (tělo, portrét) a potvrďte. Na email Vám zašleme podrobné informace o průběhu castingu.

Registrace je zdarma

Při castingu NEPLATÍTE žádné poplatky!Model se NEZAVAZUJE k dlouhodobé spolupráci.

             Účelem castingu je získat představu jak model vypadá na fotografiích a na videu. Profesionalní fotograf s vámi nafotí serii snímků a natočí krátké video. Cílem fotografa je docílit toho, abyste na foto materialu vypadali co nejlépe a aby vynikla vaše postava a vaše osobnost. Naní zde třeba žádného „hereckeho talentu“, naopak, lidé kteří se chovají přirozeně na fotkách vypadají nejlépe. Nemusíte mít žádné obavy jak byste se měli tvářit, usmívat apod., nic takového se neočekává. 

Foto material se bude skládat z části modelingové (snímky v oblečení) a z fitness části (kde třeba budete cvičit s jednoručkou bez košile). Odhadujeme, že podle okolností casting bude trvat 1-2 hodiny.  Budete v podstatě následovat pokynů fotografa, ale můžete samozřejmě projevit i vlastní iniciativu.

Někteří můžou mít obavy, že mají nejakou nedokonalost, disproporci, vadu  apod., která může negativně casting ovlivnit. Některé vady (např. pleti) jsou dočastné a dají se do urcité míry vyretušovat. Ostatni můžou být podstatnější, v tom případě neváhejte nás kontaktovat, abychom  mohli situaci posoudit (z naší zkušenosti  jsou obavy často zbytečné).

Honorář: každý kdo bude vybrán se castingu zůčastnit, dostane okamžitě po skončení 500 Kč v hotovosti (plus proplacenou cestu, pokud bydlí mimo Prahu). Po vyhodnocení foto materiálu část zájemců dostane nabídku k další modeling/fitness spolupraci včetně nabídky podstatně vyššího honoráře.

Každého zájemce budeme kontaktovat a poskytneme další detailní informace, termín, co si vzít sebou atd.

DŮLEŽITÉ: Při vyplnění formuláře musíte použít AKTUÁLNICH snímků. Aktualní znamená ne starší než 2 týdny. Pokud připojíte v registraci starší snímky, budete vyřazení bez kompenzace.